ALIŞ YERİ / MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ
DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ

KİRALAMA SÜRESİ 

En kısa kiralama süresi 48 saattir. Teslim gecikmelerinde her ek saat için günlük ücretin 1/3'ü alınır. Toplam 3 saati aşan gecikmelerde CDW (Kasko) ücreti dahil tam gün ücreti alınır. Kiralama süresine 1 gün kala olan rezervasyonlarda telefonla teyit alınız...


UZUN SÜRELİ KİRALAMALAR

Uzun süreli kiralama için en az kiralama süresi 30 gündür. Özel fiyat uygulanır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için 0090 312 387 41 11 no'lu telefondan Rentacar Rezervasyon Merkezini arayabilirsiniz.


TEK YÖN KİRALAMA

Aracın teslim alındığı şehirden başka bir şehirde iadesi durumunda kiralama süresine bakılmaksızın Tek Yön Ücreti uygulanır. Tek yön ücret bilgileri için Rezervasyon Merkezimizi  arayabilirsiniz. 


ARAÇ TESLİM ALMA - ARAÇ BIRAKMA

24 saat kesintisiz hizmet Hava Limanları Ofislerimizde günün her saatinde, diğer ofislerimizde ise mesai saatleri içinde araç teslimi ve müşteriden araç teslim alınması ücretsizdir. Havalimanları haricinde mesai saatleri dışında gerçekleşecek araç teslimatları ve araç bırakmaları da ücretsizdir. 


HAVALİMANLARI HİZMET ÜCRETİ 

24 Saat kesintisiz hizmet veren Uluslar Arası Havalimanlarındaki BEST Rent a Car Ofislerinden yapılan kiralamalarda Havaalanı Hizmet ücreti alınmaz.


SÜRÜCÜ BELGESİ - KULLANIM YAŞI

En az 21 yaşını doldurmuş 3 yıllık gecerli ehliyet sahipleri olan şahıslar araç kiralayabilir.., Lüks araclarda ise  en az 26 yaş yaşını dolmurmuş olma mecburiyeti vardır.


İLAVE SÜRÜCÜ

Kiracı dışında aracın başkası tarafından kullanılabilmesi ancak sürücü belgesi ve kullanım yaşı kurallarına uygun sürücülerin geçerli kimlik ve ehliyetlerinin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Başka kayıt yoksa ve kazanın kaydı olmayan sürücü tarafından yapıldığı tespit edilirse sigortalar geçersiz olur.


FİYATLARA DAHİL OLAN - OLMAYAN HUSUSLAR

Fiyatlara Araçların limitli kullanım hakkı, Araç bakım giderleri, Trafik Sigortaları, Full Kasko ve KDV dahildir. Dahil olmayanlar; Yakıt, Köprü, Otoyol ücretleri, Trafik cezaları ile Bebek koltuğu, Navigasyon Kiralama gibi ekstra talepler.

 

KARŞILAMA

Havalimanı, Tren Garı veya Otogar çıkışında adınıza hazırlanmış tabela ile sizi karşılarız. Rezervasyon Adres veya Otel teslimi ise belirtilen saatte personelimiz teslimatı yapar.


ÖDEME 

Kira ücretlerinin ödenmesinde nakit ödeme, havale ve geçerli tüm kredi kartları kabul edilir. 


BEST OTO KİRALAMA FİYAT VE KOŞULLARI İLE TARİFEDE BELİRTİLEN ARAÇ TİPLERİNİ ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR. 


TRAFİK CEZALARI

Türkiye'deki trafik yasaları otoyollarda en çok 120km. , şehirlerarası yollarda 90km. ve şehiriçlerinde ise 50km. hıza izin vermektedir. Park ederken PARK YASAĞI işaretlerine uyunuz. Trafik yasalarına uyulmamasından ve kiracının kusurundan doğabilecek hareketlere uygulanacak trafik cezaları ve yasal sorumluluklar kiracıya aittir. Araç bırakıldıktan sonra rentacar' a  ulaşan trafik cezaları kiracıya yansıtılır ve ilgili tutar nakit olarak kiracıdan tahsil edilir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman sözleşme süresi içinde kabul edilir.